o-nas

O nas

Deverson to firma świadcząca profesjonalne usługi z zakresu doradztwa w karierze. Naszą misją jest wspieranie Klientów w zrozumieniu mechanizmów współczesnego rynku pracy, przez co oferujemy im nie tylko konkretne produkty, ale przede wszystkim narzędzia i rozwiązania wspierające ich wybory.

Budujemy nasze kompetencje w oparciu o ścisłą współpracę z instytucjami rynku pracy, agencjami zatrudnienia, działami personalnymi, jak również poprzez aktywne uczestnictwo w konferencjach i seminariach, dzięki czemu posiadamy wiedzę o najnowszych trendach i możliwościach rynku pracy.

Nasza wizja
Chcemy budować pozycję eksperta w świadczeniu usług doradztwa w karierze zarówno dla doświadczonych managerów, samodzielnych specjalistów, jak również dla osób dopiero rozpoczynających swoją drogę zawodową.

Nasze wartości

info1

Zaufanie i szacunek

Budujemy relacje z Klientami oraz instytucjami rynku pracy w oparciu o wzajemny  szacunek i zaufanie, liczymy się z ich potrzebami i opiniami. Zależy nam na otwartej komunikacji, dzięki czemu rozumiemy się nawzajem i wspólne bierzemy odpowiedzialność za efekty naszej pracy.

info2

Szczerość i uczciwość

W pracy z Klientem przekazujemy uczciwe i szczere informacje dotyczące jego kompetencji i umiejętności. Budujemy jego pozycję na rynku pracy o rzetelną ocenę posiadanych atutów i przewag konkurencyjnych.

Nie boimy się przekazywać niepopularnych i ciężkich w odbiorze informacji o lukach kompetencyjnych, dzięki czemu jesteśmy odbierani jako szczery, bezpośredniego partner
w podejmowaniu decyzji rozwojowych.

info3

Ciągłe doskonalenie

Nieustanna pogoń za wiedzą, rozwój zawodowy, podejmowanie wyzwań to wartości przyświecające nam na co dzień. Chcemy nie tylko ciągle doskonalić nasz warsztat doradczy, ale również zaszczepiać chęć nieustannego rozwoju Klientom, dla których świadczymy nasze usługi.

Wiesz już kim jesteśmy

I dlaczego chcemy Ci pomóc
Sprawdź naszą ofertę

Nasza Oferta

Subscribe to our newsletter